Bir gün o ateş senin çevrene de düşecek!

turkey-
Bakın,
Bir şekilde Suruç ile ateşlenen silahlar, bugün ‪#‎Dağlıca‬ ile gelinen nokta, her şey gözler önünde. Ülke yönetimine göz gezdirin, hırsız katiller bir yanda, teröristler bir yanda. En başta ise bugün hâlâ bütün ahlaksız, haysiyetsizliği ile yandaş ekranlara çıkıp, “400’ü ver bunlar olmasın” diyerek suçunu itiraf eden, aciz bir pislik var.
Haftalardır hemen hemen aralıksız her gün şehit haberleri var. Sorumlular tüm çıplaklığı, tüm ahlaksızlığı ile ortada iken, giderek her geçen gün artan bu sayıya hala şakşakçılık yapmaya devam mı edeceksiniz?
Terör örgütü PKK’nın siyasi uzantılarına oy verirken vicdanınız sahiden rahat mı?
Bugün hâlâ yine terörü yüceltmeye eveti basacağım mı diyorsunuz?
Yoksa bir diğeri 13 yılda ülkeyi tek başına yöneten, daha doğrusu ülkenin her alanda her açıdan içine eden, onarılması çok uzun seneler alacak şekilde ağır hasar veren bu bir diğer eli kanlı pisliklere mi evet diyeceksin?
Sahiden, şu sosyal medyada bol keseden atıp tutarak, sana sayıdan başka bir şey ifade etmeyen şehit haberlerini okuyarak/paylaşarak “ay düzelsin şu durum” diyerek, düzeleceğini mi sanıyorsun?
Bu kısır döngüden çıkılması için ikna etmen gereken minimum %35 var. Git oradan başla işe.
Ha bir de teröre eveti basanlar var, onları da es geçme, çünkü giderek sayıları şehit sayıları ile paralel olarak artıyor.
Bir mucize olur da bir günde her şey düzelir diye bekleme, düzeltecek olan sensin! Sen!

Ateş düştüğü yeri yakıyor, bir gün o ateş senin çevrene de düştüğünde bunu anlayacaksın, ama çok geç olacak.

Bir Cevap Yazın